Ubytovanie

Zariadenie ponúka ubytovanie v 3 a 4 lôžkových izbách  s možnosťou aj prístelok v celkovom počte v piatich izbách s wifi, ktoré sa nachádzajú na prvom poschodí s výborným výhľadom. Izby su každý rok čiastočne inovované do dreveného nábytku. Na priestrannej chodbe na poschodí je aj sociálne zariadenie aj zo sprchou a ďalšie sú na prízemí pri bare a spoločenskej miestnosti.

 

Bar a občerstvenie  –  Na prízemí hneď pri vstupe sa nachádza denný bar s výborným výberom pre pohostenie ubytovaných a aj okolo idúcich návštevníkov spolu aj s výčapom a posedením vo vnútri alebo na rozsiahlej terase s nádherným výhľadom.

 

občerstvenie a bar

Ubytovaným i náhodným návštevníkom je k dispozícii denný bar aj s výčapom, spoločné posedenie pri občerstvení spoločne s krbom. Sociálne zariadenia aj zo sprchami je na poschodí a aj na prízemí . . V areáli zariadenia sa nachádza aj vonkajší zastrešený altánok s opekaním, varením gulášu, grilovaním s posedením pre min. 32 návštevníkov. K dispozícií aj bezplatné parkovanie priamo pred zariadením a bezplatná wifi v celom areáli.

Ostatné služby

Ponúkame aj možnosť zabezpečenia priestorov pre rodinné oslavy, svadby, a stretnutia zo škôl alebo školení v tichej oblasti s nádherným výhľadom. Pripravíme pre vás domáce jedlo, zabezpečíme nápoje a  všetko potrebné aby ste si nerušene mohli užívať.

Galéria